В сучасному світі можна побачити все більше жінок, які обирають манікюр гель-лаком. Адже швидкий темп, велика кількість обов’язків, робота/дім змушують їх обирати швидкі процедури краси, які дозволять сяяти кожний день та залишатись доглянутою незалежно від ситуації.

В чому ж секрет гель-лаку?

По-перше, це практичність. Такий манікюр тримається без втрати свого шикарного вигляду до трьох тижнів, тобто лак для нігтів який довго тримається.

По-друге, це естетичність. Доглянуті руки завжди викликають більше довіри під-час спілкування. А представниці тонких нігтів, схильних розшаровуватись, можуть захистити їх від пошкоджень та ламкості всього за одну процедуру.

По-трете, це прояв вашої індивідуальності. Ви можете обрати однотонний манікюр, манікюр з дизайном будь-якої складності і насолоджуватись результатом тривалий час.

І найголовніше – цю процедуру ви можете зробити як в салоні краси, так і самостійно. А тому сьогодні ми розповімо про те, як робиться манікюр гель-лаком та які інструменти необхідно мати в арсеналі для бездоганного результату

 

Підготовка до манікюру

 

Для виконання якісного манікюру потрібно мати певний перелік засобів та інструментів, які допоможуть у цьому. Нижче ми поділились основним списком з невеликими примітками.

Фрезер з насадками по типу нігтьової пластини та шкіри. Він знадобиться для зняття попереднього гель-лаку та виконання гігієнічного манікюру.

Апельсинові палички або пушер з нержавіючої сталі. Вони допоможуть відсунути кутикулу як для виконання гігієнічного манікюру, так і для ідеального покриття гель лаком.

Ремувер для видалення кутикули. Пришвидшить процес та не вплине на якість носіння гель-лаку.

Ножиці або кусачки для видалення кутикули. Обирайте той інструмент, який буде зручнішим саме для вас. Для новачків можна придбати ножиці з закругленими кінчиками для мінімізації порізів.

Пилочка для нігтів відповідної абразивності. Якщо у вас тонкі, м’які нігті, краще оберіть пилочку високої абразивності. Це допоможе надати нігтям бажаної форми та зняти глянцеве натуральне покриття для подальшого нанесення лаку.

Баф. Він допоможе вирівняти поверхню нігтів перед покриттям.

LED-лампа. Основний інструмент, без якого гель-лак манікюр не затвердіє і сповзе у невідомому напрямку.

Знежирювач для нігтів. Нігтьова пластина сама по собі не продукує жир, але шкіра навколо неї це робить.

Праймер для нігтів. Забезпечує краще зчеплення нігтьової пластини зі штучним покриттям.

Безворсові серветки. Прекрасно знімають липкий шар, будь-який бруд з нігтів без ризику залишити ворсинки на них.

Базове покриття. Може бути прозорим, кольоровим, і допомагає триматися гель-лаку на нігтях до трьох тижнів.

Гель-лак. Політ фантазії безмежний. На ринку ціле різноманіття кольорів та їх відтінків, тож обирайте під свій настрій. Для новачків радимо обирати нейтральні відтінки для початку, тому що не будуть так помітні помилки нанесення.

Топове покриття. Надасть гель-лаку красивого блиску або матовості і захистить його від сколів.

Олія для кутикули. Завершальний приємний етап манікюру, який зволожує шкіру навколо нігтів.

 

Покрокова інструкція нанесення гель-лаку: покриття нігтів гель лаком для початківців 

Для гарного результату завжди важлива техніка та її дотримання. Послідовність нанесення гель-лаку незмінна вже багато років, а тому не рекомендуємо експериментувати в цьому напрямку. Для прояву вашої індивідуальності наявне ціле різноманіття кольорів, форм та дизайнів.

Крок 1. Зняття старого покриття та гігієнічний манікюр

Щоб створити ідеальний образ, варто почати з видалення старого гель-лаку за допомогою фрезера і відповідної насадки, а також зробити комбінований манікюр. Професіонали рекомендують уникати класичного обрізного манікюру з замочуванням рук у ванночках в день нанесення гель-лаку. Це пов’язано з тим, що для тривалого результату нігті мають бути ретельно зневоднені, а водні процедури можуть значно знизити стійкість покриття. Якщо ж ви звикли до класичного манікюру, то зробіть його за кілька днів перед тим, як робити манікюр гель-лаком, і все буде добре.

 

Крок 2. Підготовка нігтів

Далі надайте нігтям бажаної форми за допомогою пилочки і злегка відшліфуйте їх поверхню бафом для кращого зчеплення з майбутнім покриттям. Зняття природного глянцю допомагає створити поверхню, яка ідеально триматиме гель. Не забудьте після цього протерти нігті знежирювачем.

Завершальним підготовчим етапом буде нанесення праймера, який забезпечить надійне з’єднання гелевого шару з нігтьовою пластиною.

Крок 3. Нанесення базового покриття

Базове покриття готує поверхню нігтя до нанесення гель-лаку, а також захищає від проникнення пігментів у кератиновий шар нігтя. Якщо використовувати звичайну базу, її достатньо нанести тонким шаром, а каучукову базу можна наносити товстішим шаром для вирівнювання нігтів і створення гарного глянцевого блиску.

Після нанесення бази руки потрібно помістити в LEDлампу для полімеризації. Як правило, достатньо 30-60 секунд.

Крок 4. Нанесення гель-лаку

Тепер починається найцікавіше – вибір кольору. Знайшовши свій улюблений відтінок гель-лаку, його потрібно нанести на нігті тонким шаром. Як правильно фарбувати нігті гель-лаком? Важливо не поспішати, щоб отримати красивий і рівномірний колір. Кілька тонких шарів завжди виглядають рівніше та акуратніше, ніж один товстий. Варто також перевіряти нігті під час нанесення лаку по боках, оскільки саме там часто залишаються незабарвлені місця. Також можете вперше спробувати гель лак на короткі нігті.

Після нанесення першого шару необхідно помістити руки під лампу для закріплення, а потім нанеси другий шар, щоб зробити відтінок більш насиченим, і знову закріпити його в лампі. Якщо вам подобаються експерименти, можна додати ще один шар або навіть поєднати кілька кольорів для оригінального ефекту.

Слід зазначити, що сьогодні на ринку вже з’являються гель-лаки з більш високою пігментацією, що дає можливість досягти чудового покриття вже з першого шару і пришвидшити сам процес.

Крок 5. Нанесення топового покриття

Після того, як гель-лак повністю застиг, настав час для нанесення топового покриття. Це фінішний етап, що надає манікюру стійкість до трьох тижнів, забезпечує захист від сколів і дарує нігтям глянцевий блиск або матовий фініш, залежно від обраного топу. Його потрібно наносити обережно, рівномірно покриваючи всю поверхню нігтя, щоб не пропустити жодного куточка. Після цього гелеві нігті знову необхідно помістити під лампу на 30-60 секунд.

Коли топове покриття застигне, потрібно зняти липкий шар (якщо він є). Це робиться за допомогою безворсової серветки і спеціальної рідини для зняття дисперсійного фінішу.

Крок 6. Догляд за кутикулою

Ось і майже все! Тепер залишилося лише додати трохи олії для кутикули, щоб вона виглядала доглянутою і зволоженою.

Тепер ви знаєте всі секрети, як зробити нігті гель-лаком ідеально. Головне – не бійтеся експериментувати, адже процес створення манікюру має приносити в першу чергу задоволення.

Якщо ж ви зрозуміли, що вам легше звернутись до професіонала, в V.O.G DOG SALON+NAILS наш прекрасний майстер радо допоможе вам у створенні бажаного дизайну. Для отримання консультації та запису на зручний для вас день та час звертайтесь на нашу гарячу лінію за номером телефону: +380736067440.

Записатись на манікюр гель-лаком